top of page

O nas: GutCar

GutCar to Warsztat naprawczy samochodów oferujący kompletny asortyment produktów i usług. Mamy szeroki wachlarz usług, które zapewnią płynne działanie Twojego pojazdu. Gwarantujemy, że nasi doskonale wyszkoleni eksperci pomogą Ci jak najszybciej wrócić na trasę. Warsztat znajduje się w Krosnowicach.

 

​Gdy zakładaliśmy serwis w 2013 roku, naszym celem było stworzenie najlepszego warsztatu samochodowego. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami, jednocześnie pamiętając o sztuce serwisowania klasycznych modeli. Nie ma znaczenia, czy Twój samochód jest stary czy nowy, każdym jego problemem zajmą się nasi najbardziej utalentowani mechanicy. 

 

Rozumiemy jak istotny jest dla Ciebie Twój samochód. Nasza wiedza została uformowana w trakcie wymagających i skrupulatnych szkoleń. Wszyscy nowi mechanicy w naszej firmie uczą się od swoich doświadczonych kolegów. Dzięki temu szybko zdobywają umiejętności najbardziej wytrawnych fachowców tej branży. Szczycimy się jakością naszego rzemiosła. Powierz swój samochód profesjonalistom, którzy naprawdę o niego zadbają.

bottom of page